Sochacki Design – Innowacyjna firma informatyczna świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania nowoczesnych stron www.

Image Alt

Regulamin

  /  Regulamin

Regulamin Turnieju ONLINE Sochacki Esports FIFA 20

 1. Turniej jest dla wszystkich zawodników, zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
 2. Minimalny wiek zawodnika to 13 lat. W innym wypadku wymagana jest zgoda rodziców.
 3. Uczestnictwo w turnieju jest darmowe. Aby się zapisać do turnieju należy uprzednio dołączyć do wydarzenia, udostępnić posta z wydarzeniem dotyczącym naszego turnieju na swojej tablicy Facebookowej, zaprosić swoich wszystkich znajomych do polubienia profilu Sochacki Esports na FB, a następnie wejść w zakładkę “Zapisy” – wypełnić odpowiednio formularz oraz wysłać swoje zgłoszenie. Potencjalny uczestnik turnieju ZOBOWIĄZANY jest wysłać screeny na nasz oficjalny adres mailowy potwierdzające, iż dokonał powyższych czynności promocyjnych.
 4. Główną nagrodą są profesjonalne akcesoria gamingowe lub wynagrodzenie finansowe wynoszące około 300 zł netto.
 5. Wygraną w turnieju jest również możliwość dołączenia do naszej innowacyjnej drużyny esportowej.
 6. Zapisy do turnieju trwają do 30 kwietnia włącznie z tym dniem. Oficjalnie turniej rozpocznie się 1.05.2020 roku. Termin zapisów może wydłużyć się z powodu zbyt małej ilości zawodników.
 7. Wicemistrz oraz zdobywca 3 miejsca w turnieju otrzymają nagrody pocieszenia.
 8. Turniej dedykowany jest dla konsoli PS4.
 9. Turniej jest całkowicie ONLINE.
 10. Szczegóły dotyczące meczów oraz wyników będą przekazywane za pomocą specjalnych grup na Facebooku. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na naszym oficjalnym profilu Facebookowym.
 11. Opiekunami turnieju będą specjalnie wyznaczeni moderatorzy, do których w każdej sprawie związanej z turniejem możecie się zgłosić. Głównym moderatorem turnieju jest Michał Fernezy.
 12. Czas rozgrywki przyjmuje się jako 6 minut.
 13. W przypadku rozłączenia meczu należy dograć ponownie spotkanie zachowując rezultat sprzed zerwania połączenia. Mecz należy wznowić od dokładnej minuty zanotowanej przed zerwaniem połączenia.
 14. Po zakończeniu spotkania zwycięzca obowiązkowo musi udokumentować wynik meczu za pomocą screena w dowolnej formie przedstawiającego loginy zawodników.
 15. Gramy w trybie Ultimate Team.
 16. Zakaz dodawania kart treningowych.
 17. Zakaz grania wypożyczonymi kartami.
 18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania turnieju
 19. Wszystkie spotkania będą odbywać się w określonej kolejności i ramach czasowych, które zostaną określone w kalendarzu na naszej stronie internetowej.
 20. Mecze domyślnie rozgrywają się w ostatni dzień kolejki, który został podany w terminarzu. Zawodnicy mogą jednak rozegrać spotkania w innym terminie w przypadku, gdy obydwie osoby wyrażają na to zgodę. Termin ten jednak nie może przekroczyć domyślnie przyjętego dnia i godziny (Wtorek, Czartek, Sobota godziny 21:00 oraz 21:30).

Zasady rozgrywania turnieju

 1. Łączna ilość zawodników: 16 lub 32 – w zależności od liczby zapisów.
 2. 16 lub 32 graczy zostanie losowo umieszczonych w 4 lub 8 grupach po 4 zawodników.
 3. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansuje 2 najlepszych zawodników. W fazie grupowej rozgrywamy mecz + rewanż.
 4. W fazie pucharowej również rozgrywamy mecz + rewanż. W przypadku remisu zawodnicy rozgrywają dodatkowy 3 mecz, w którym decyduje zasada złotego gola. Gospodarz 3 meczu wybierany jest losowo
 5. W finale rozgrywane są 2 spotkania – mecz + rewanż, ewentualnie 3 mecz z zasadą “złotego gola” w przypadku remisu po dwóch spotkaniach.

Regulamin będzie na bieżąco aktualizowany w porozumieniu z zawodnikami.

Stan na dzień 21.04.2020 roku.